Kategorie / RADIOSTANICE - ICOM
ICOM-A120E
ICOM-A120E

Číslo produktu: 3597
Cena bez DPH: 24 115,00 Kč
Cena s DPH: 29 180,00 Kč

Počet kusů
Letecké rádio pro vozidla pro pozemní podporu, do řídící věže.

Icom je IC-A120E je nástupcem nejprodávanějšího IC-A110EURO leteckého pásma. Tento nový model, který byl zaměřen na pozemní posádky letištních vozidel, obsahuje jak kanálové rozestupy 8,33 kHz, tak 25 kHz, plus nejnovější technologie pro potlačení šumu a technologii Bluetooth

200 paměťových kanálů s názvem kanálu
IC-A120 má 200 paměťových kanálů pro ukládání často používaných kmitočtů s 12-znakovým názvem kanálu. Díky displeji s vysokým kontrastem lze operační kanály rychle vybrat a snadno rozpoznat. Můžete okamžitě naprogramovat paměťové kanály bez nutnosti programování v PC.

Aktivní potlačení šumu
Vestavěné aktivní potlačení šumu snižuje hluk pozadí až na 90% přijatého signálu a 30% v přenášeném signálu. Navíc ANL (automatický omezovač šumu) snižuje hluk impulsního typu, například zapalování motoru. Tyto funkce jsou účinné v extrémně hlučných letištních prostorech s hlukem letadel.

Volitelná jednotka Bluetooth
Když je nainstalována volitelná jednotka Bluetooth UT-133, může být IC-A120 použita s bezdrátovou náhlavní soupravou Bluetooth třetí strany. Při použití volitelných sluchátek Bluetooth VS-3.IP54 Ochrana proti prachu a odolnost proti vodě
IC-A120 má ochranu proti prachu a odolnost proti vodě IP54 a umožňuje použití v mokrých a prašných podmínkách.

Volitelný reproduktorový mikrofon, HM-217
Můžete mikrofon reproduktoru v blízkosti ucha vysunout a poslouchat přijatý hlas v hlučném prostředí. Programovatelná tlačítka (P1 / P2) na předním panelu lze použít jako zkratku pro aktivaci často používaných funkcí.

Pohodlné funkce skenování
Funkce skenování ON-Hook automaticky spustí skenování, když je ruční mikrofon zavěšen na závěsu mikrofonu. Funkce dvojího sledování ON-Hook kontroluje prioritu a provozní kanály alternativně během zapnutí. Když vezmete mikrofon OFF-Hook, skenování se zastaví na prioritním kanálu nebo zobrazeném kanálu podle předprogramování.

Další funkce
• Kompatibilní s 12 a 24 V systémem
• Rozstup kanálů 8,33 kHz a 25 kHz
• Boční tónová funkce s volitelným OPC-871A
• Funkce Priority scan a Dualwatch
• Zapněte ochranu heslem
• Příkaz CI-V pro externí řízení
• VE-PG3 RoIP brána pro propojení s jinými rádiovými systémy a / nebo jinými audio zařízeními